XQF 10DB Levegő Cső Fülhallgató Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1K MotoTRBO Két Rádió

XQF 10DB Levegő Cső Fülhallgató Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1K MotoTRBO Két Rádió

HUF 30510.00

Megújítva

Rendeléséhez elérhető

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a kép
A levegő Cső Fülhallgató Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBO Két Rádió
A levegő Cső Fülhallgató Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBO
Magas minőség
AV-vízálló
Teljesen új, gyári
A Motorola SL7550 SL4000 SL300 SL1 K Moto TRBO
Csomag tartalma Fülhallgató x 10 DB

Is_Display: No
Maximális Hatótávolsága: 3 km-5 km
Méretek: Alap a Rádióban
Modell Száma: SL7550
Típus: Tartozékok
Beszélni Tartomány: Alap a Rádióban
Márka Név: XQF
Walkie Talkie Típus: Hordozható
Frekvencia Tartomány: Alap a Rádióban
Tárolás A Csatornát: Alap a Rádióban
Anyag:

A kategória legjobb javaslatai

4 CH CVI AHD át egyetlen koaxiális kábel multiplexer Megújítva
4 CH CVI AHD át egyetlen koaxiális kábel multiplexer

Modell : LNKLNKMVHD104 AÁttekintésElink LNKMVHD sorozat CVI / AHD Koaxiális HD video szabvány a piacon jelenleg van osztva három különböző HD CVI (ezek Dahua cég szabványok, Férfi Mai technológia AHD pedig Hikvision TVI standard)...

HUF 35640.00
Nem felügyelt 24x 10/100/1000M Ethernet port + 2x Gigabit TP/SFP combo port, 25.5 W, egész teljesítmény 650W PoE Switch Megújítva
Nem felügyelt 24x 10/100/1000M Ethernet port + 2x Gigabit TP/SFP combo port, 25.5 W, egész teljesítmény 650W PoE Switch

Nem felügyelt 24x 10 / 100 / 1000 M Ethernet port + 2x Gigabit TP / SFP combo port,25.5 W, egész teljesítmény 650 W Po E SwitchModell : LNK1024 GPSFPSorozatÁttekintésLNK1024 GPSFP egy olyan típusú plugandplay, nem felügyelt POE Ethernet switch, amely támogatja a 24 10 / 100 / 1000 BaseT(x) + 2 1000 BaseFX felületek...

HUF 205200.00
Fülhallgató Fülhallgató Mikrofon Walkie Talkie Hytera HYT PD700 PD700G PD702G PD705G PD752 PD780 PD782 PD785 PD785G PT580H Két Rádió Megújítva Kedvezmények
Fülhallgató Fülhallgató Mikrofon Walkie Talkie Hytera HYT PD700 PD700G PD702G PD705G PD752 PD780 PD782 PD785 PD785G PT580H Két Rádió

Fülhallgató Fülhallgató Mikrofon Walkie Talkie Hytera HYT PD700 PD700 G PD702 G PD705 G PD752 PD780 PD782 PD785 PD785 G PT580 H Két RádióLeírása : Két rádió akusztikcső fülhallgató adóvevő gombot Hytera két rádió két csap csavaros Csendes hordó nagy adóvevő(AV), a klip Lágy akusztikcső fülbe kényelmes, biztonsági viselni Kiváló alkalmazás, a rendőrség, katonaság, éjszakai klubok, bárok, paintball, biztonsági, éttermek, szállodák, kidobó, raktárak, valamint zajos környezetben Competible a Hytera alábbi rádiók : A PD700 PD700 G PD702 PD702 G PD705 PD705 G PD708 PD752 PD752 G PD780 PD780 G PD782 PD782 G PD785 PD785 G PD790 EX PD792 EX PT580 PT580 H Csomag : 1x Levegő Cső Fülhallgatót Hytera HYT PD780 PT580 H Rádió

HUF 3604.00 6933.60
Új Vezeték nélküli 3G 4G wifi Modem Kábel MS156 Megfelelő Szöget, hogy CRC9 Megfelelő Szögben Csatlakozó RG174 Koax Kábel, 20CM 8inch Pigtail Megújítva
Új Vezeték nélküli 3G 4G wifi Modem Kábel MS156 Megfelelő Szöget, hogy CRC9 Megfelelő Szögben Csatlakozó RG174 Koax Kábel, 20CM 8inch Pigtail

Új Vezeték nélküli 3 G 4 G wifi Modem Kábel MS156 Megfelelő Szöget, hogy CRC9 Megfelelő Szögben Csatlakozó RG174 Koax Kábel, 20 CM 8inch PigtailLeírás : 100% vadonatúj ! Termék Neve : Csatlakozó MS156 derékszögű Kapcsoló CRC9 Megfelelő Szögben Csatlakozó A : MS156 Megfelelő Szögben Csatlakozó B : CRC9 derékszögű Kábel típ: RG174, vagy kéri, Kábel hossz : 8"( 20 CM), vagy kéri, Impedancia : 50 ohm Mennyiség : 1 db Alkalmazás : széles körben Használják a router, emlékeztető, valamint a WLANWifi antenna átalakítás...

HUF 950.40
Hordozható Rádió Vízálló tokot, baofeng walkie talkie UV5R UV82 BF 888S UVB6 Vízálló táska hordozható rádió Tartozékok Megújítva Kedvezmények
Hordozható Rádió Vízálló tokot, baofeng walkie talkie UV5R UV82 BF 888S UVB6 Vízálló táska hordozható rádió Tartozékok

Jelölje kiCélja, hogy megvédje a rádió az eső, vagy köd, valamint Ellenáll a magas hőmérséklet alacsony hőmérséklet.Továbbá a szabadtéri tevékenységek, a multivilágok használja a lelkesedés, bár szakadt az eső, akkor sem fog aggódni, hogy a vízálló beállítva.Ez a termék arra szolgál, hogy megvédje a készüléket eső vagy köd / köd.NEM az a célja, hogy megvédje a rádió, hogy elmerül a vízben...

HUF 1488.00 1566.00
sikerült multi-port ethernet-kapcsoló 4-port 10/100Base-TX, 1-port 100Base SFP Megújítva
sikerült multi-port ethernet-kapcsoló 4-port 10/100Base-TX, 1-port 100Base SFP

sikerült multiport ethernetkapcsoló 4port 10 / 100 BaseTX, 1port 100 Base SFP Modell : LNKM1400 SorozatÁttekintésEzt sikerült Gyorsan Ethernet Optikai Kapcsoló van egy 100 M FX port, négy 10 / 100 M UTP port...

HUF 48600.00
Ingyenes Szállítás 2db/rengeteg 12 Mag 12F SC UPC 1,5 M Singlemode SC/UPC Optikai Pigtail Megújítva
Ingyenes Szállítás 2db/rengeteg 12 Mag 12F SC UPC 1,5 M Singlemode SC/UPC Optikai Pigtail

Ingyenes Szállítás 2db / rengeteg 12 Mag 12 F SC UPC 1,5 M Singlemode SC / UPC Optikai Pigtail Alkalmazások : 1 Optikai kommunikációs rendszer 2 Optikai hozzáférési hálózat 3 Optikaioptikai Dátuma Kommunikáció 4 Optikaioptikai CATV 5 helyi hálózat (LAN) 6 Vizsgálati Berendezés Műszaki paraméterek : 1 min...

HUF 10767.60
fekete színű, az első esetben ház shell csere motorola gp340 walkie talkie adóvevő Megújítva
fekete színű, az első esetben ház shell csere motorola gp340 walkie talkie adóvevő

az első esetben ház shell csere motorola gp340 walkie talkie adóvevőCsomag tartalma : 1x ház gyere 2konbs,1speaker zár,1dust borító,1headphone matrica ,1gp340 matrica ,1 logó matrica ,1 lemez

HUF 2295.00
NISSEI RS-40 Power Meter ADK Mérhető 144/430mHz 200W, Adapterrel Csatlakozó, RS40 VHF UHF SONKA Mobile Power SWR Mérő Megújítva Kedvezmények
NISSEI RS-40 Power Meter ADK Mérhető 144/430mHz 200W, Adapterrel Csatlakozó, RS40 VHF UHF SONKA Mobile Power SWR Mérő

Új NISSEI RS40 Mérhető Tartomány 200w,Adapterrel Csatlakozó, RS40 Hatalom SWR Mérő 144 / 430m Hz Walkie Talkie TartozékokLeírás : Minden elem új Modell : NISSEIRS RS40 ADK & power meter...

HUF 12215.00 16966.80
emlékeztető kábel átjátszó kábel kültéri antenna beltéri antenna N férfi csatlakozó koaxiális kábel 10 méter Megújítva Kedvezmények
emlékeztető kábel átjátszó kábel kültéri antenna beltéri antenna N férfi csatlakozó koaxiális kábel 10 méter

10 méter KábelKoaxiális kábel; Antenna kábel, Erősítő, kábel , Repeater kábelÁtmérő : 5mmKábel Hossza : 10 méterCsatlakozó : 2*NFérfi csatlakozóSzín : feketeEzt fel lehet használni a kapcsolódó között antenna, illetve a mobil jelerősítő, mint például a 3 G ( WCDMA / UMTS 2100 mhz), DCS (1800 MHz), DB (1900 MHz), GSM(900 MHz), CDMA (850 MHz), 4 G LTE mobil jelerősítő 1* 10m antenna kábelMeleg Megjegyzés : kedves orosz barátaim, kérlek, hagyd el a teljes név, szállítási cím, amikor a parancsot...

HUF 4660.00 7395.30
5Pairs/Sok Fusion Splicer Elektródák az MSZÁ-20-as években az MSZÁ-as, 30-as MSZÁ-40-es években az MSZÁ-40-B MSZÁ-40F MSZÁ-40-KOR az MSZÁ-45F MSZÁ-45PM Megújítva
5Pairs/Sok Fusion Splicer Elektródák az MSZÁ-20-as években az MSZÁ-as, 30-as MSZÁ-40-es években az MSZÁ-40-B MSZÁ-40F MSZÁ-40-KOR az MSZÁ-45F MSZÁ-45PM

5 Pairs / Sok Fusion Splicer Elektródák az MSZÁ20as években az MSZÁas, 30as MSZÁ40es években az MSZÁ40B MSZÁ40 F MSZÁ40KOR az MSZÁ45 F MSZÁ45 PMTermék LeírásAz ár 1 pár ÚJ elektródák kompatibilis az MSZÁ20as években az MSZÁas, 30as MSZÁ40es években az MSZÁ40B MSZÁ40 F MSZÁ40KOR az MSZÁ45 F MSZÁ45 PM Fusion Splicers.Gyártó LeírásaA csere elektródák utolsó ugyanolyan hosszú, mint az eredeti berendezések alkatrészei kicserélik, de fél áron...

HUF 21567.60
Új Vezeték nélküli Modem Vezeték F Férfi Csatlakozó Kapcsoló CRC9 Férfi Csatlakozó RG174 Kábel, 20CM 8 Nagykereskedelmi Gyors Hajó Megújítva
Új Vezeték nélküli Modem Vezeték F Férfi Csatlakozó Kapcsoló CRC9 Férfi Csatlakozó RG174 Kábel, 20CM 8 Nagykereskedelmi Gyors Hajó

Új Vezeték nélküli Modem Vezeték F Férfi Csatlakozó Kapcsoló CRC9 Férfi Plug C onnector RG174 Kábel, 20 CM 8" Nagykereskedelmi Gyors HajóLeírás : 100% vadonatúj ! Termék Neve : Csatlakozó F Férfi Csatlakozó Kapcsoló CRC9 Férfi Csatlakozó A : F Férfi Csatlakozó B : CRC 9 Férfi Csatlakozó Kábel típ: RG174, vagy kéri, Kábel hossz : 8"( 20 CM), vagy kéri, Impedancia : 50 ohm Mennyiség : 1 db Alkalmazás : széles körben Használják a router, emlékeztető, valamint a WLANWifi antenna átalakítás...

HUF 580.50
Baofeng GT-3WP IP67 Vízálló kétsávos 136-174/400-520MHz Sonka Két Rádió Adóvevő készülék Walkie-Talkie + Autós Töltő Kábel Megújítva Kedvezmények
Baofeng GT-3WP IP67 Vízálló kétsávos 136-174/400-520MHz Sonka Két Rádió Adóvevő készülék Walkie-Talkie + Autós Töltő Kábel

Mit Jelent az, IP67 Értem?IP jelentése 'Ingress Protection'Egy IP számot használja, adja meg a környezetvédelem, a házak körül az elektronikberendezések Ezek a besorolások által meghatározott konkrét vizsgálatokat.Az IP szám áll a két számot, az első utalva, hogy a védelem szilárd tárgyak ellen, majd a második folyadékok ellen...

HUF 11027.00 11607.30
Superbat aranyozott SMA-Női Jack, hogy BNC-Női Jack Átalakítani RF Koax Adapter csatlakozó egyenes Megújítva Kedvezmények
Superbat aranyozott SMA-Női Jack, hogy BNC-Női Jack Átalakítani RF Koax Adapter csatlakozó egyenes

Aranyozott SMANői hogy BNCNői Jack Átalakítani RF Adapter csatlakozó egyenesCsaládKoaxiális, RF AdapterekSorozatKözötti Sorozat SMABNCÁtalakítani A (Adapter Végén)SMA Jack, női PinA Konvertálás (Adapter Végén)BNC Jack, női PinImpedancia50 OhmStílusegyenesGalvanizálóAranyozottSzerelhető TípusIngyenes Lóg

HUF 435.00 456.30